SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SUTESKA
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '14
ID e produktit :
38923
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompania SUTESKA Contact kerkon Call Center Agents me njohje te mire te gjuhes gjermane ne shkrim dhe te folur per projekte Inbound (perpunimi i thirrjeve dhe postes elektronike te klienteve).Te interesuarit te lajmrohen ne numrin e telefonit 049 669 977, ose ne email adresen leart.-@hotmail.comFaza aplikuese: 26.04.2014 deri me 30.04.2014
Informata rreth publikuesit
Leart
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »