SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
CALL AGENT ( SUTESKA CONTACT)
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
1 Qershor '14
ID e produktit :
42203
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompania Suteska Contact kerkon Agent me njohje te mire te gjuhes gjermane ne shkrim dhe te folur per projekte Inbound (perpunimi i thirrjeve dhe postes elektronike te klienteve).Te interesuarit te lajmrohen ne numrin e telefonit 049 669 977,049/044 124 615 ose ne email adresen leart.gashi@suteska-contact.com, interfrigoks@gmail.com (CV me foto)Faza aplikuese: 02.06.2014 - 16.06.2014
Informata rreth publikuesit
Blerina
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »