SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KONKURS PRISHTINE Wirtschafts Dienste SchweizCall Center WDS Wirtschafts D
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
21 Korrik '14
ID e produktit :
43935
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KONKURS per PRISHTINE dhe PEJE
Wirtschafts Dienste Schweiz
Call Center WDS Wirtschafts Dienste Schweiz
Kërkon punëtor / e që flasin rrjedhshëm Gjuhën Gjermane
Paga Fikëse . 450 Euro
Provizione për Shitje.....
Bonuse ......
Orari i Punës:
E Hënë – E Premte 12:00 – 20:00.
E Shtunë 12:00 – 18:00.
Përparësi ata me Përvoj Pune.
Mosha prej 18. deri ne 35 veqar e Preferune.
Për Informata më të hollësishme mund të lajmëroheni në numrin e Telefonit prej orës 12:00 – 20:00.

Nr i tel: Prishtinë: 049 66 55 73
049 66 55 74
Pej: 049 66 55 75
049 25 66 86
Informata rreth publikuesit
Ylber
Pejë
049665575
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »