SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Asistent i marketingut në KosovaLive Media Group
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
3 Korrik '14
ID e produktit :
44102
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompania: KosovaLive Media Group

Vendi: Prishtinë

Pozita: Asistent i marketingutA jeni social? Punoni për ne!Punon me Menaxherin e Marketingut në kontaktimin e klientëve potencialë për portalin KosovaLive360 dhe entitetin për menaxhimin e rrjeteve sociale SociaLive.

Funksionon si pjesë e ekipit të marketingut: asiston në dëgjimin, hulumtimin, koordinimin dhe analizimin e nevojave.Funksionet themelore:Më poshtë mund të shihni funksionet themelore që kërkohen për këtë punë, por kjo listë nuk i limiton detyrat të cilat mund t’u jipen. Menaxhmenti mund të caktojë apo largojë detyrat dhe përgjegjësitë në këtë punë sipas nevojës dhe në çfarëdo kohe.Organizon procesin e hulumtimit dhe kontaktimit të klientëve potencialë për KosovaLive360 dhe SociaLive. Kjo përfshin krijimin dhe mirëmbajtjen e vazhdueshme të databazës së klientëve potencialë dhe kontaktimin e tyre nëpërmjet kanaleve të ndryshme: email, rrjete sociale, telefon, vizita direkte te klientët potencialë, etj.

Tregon një sens të urgjencës – të monitoroj, t’i bëjë prioritet dhe të përgjigjet gati menjëherë në të gjitha kërkesat.

Mendon në mënyrë kreative dhe strategjike.Kërkesat e PunësNë fakultet apo të ketë Bachelor të mbaruar në Marketing/Komunikim/Gjuhë apo në ndonjë fushë të ngjashme.Aftësi të shkëlqyeshme të komunikimit, në të shkruar dhe të folur

•Kuptim i thellë i mënyrës së funksionimit së Internetit, portaleve dhe rrjeteve sociale dhe i tregut të Kosovës në veçanti.

Kuptim i brendit KosovaLive360 dhe SociaLive, produkteve dhe shërbimeve të tyre.

Aftësi për të analizuar dhe interpretuar performancën e reklamave në portal dhe rrjeteve sociale dhe për t’ua komunikuar atë klientëve.Aftësi për të dëgjuar kërkesat, nevojat e klientëve dhe për t’i shërbyer account-it edhe pas realizimit të shitjes.

•Aftësi të përsosura në përkujdesje ndaj detajeve.

•Aftësi për të bërë multi-punë, në një ambient të shpejtë dhe shumë të stresuar dhe duke siguruar ndjekje të hollësishme të secilit projekt.

•Përvojë në gjenerimin e ideve dhe punimin nën mbikëqyrje minimale.

•Aftësi të forta në bashkëpunim dhe përvojë në punën ekipore.

•Duhet të jetë i/e përpikët dhe të respektojë orarin e punës.-Kandidati/ja duhet të dërgojë CV-në dhe letrën motivuese, diplomën dhe çfarëdo çertifikate tjetër relevante në

marketing@kosovalive360.comNëse zgjedhet për fazën e dytë, kandidati duhet të kalojë testin online dhe intervistën.
Informata rreth publikuesit
KosovaLive
Prishtinë
+38138 248 276
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »