SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Call Agent - ( HeraTel )
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
30 Korrik '14
ID e produktit :
45813
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Për një project të ri ( HeraTel ) kërkojm më shumë Call agjenta për In-dhe Outbound.Detyrat e juaja:

- Të zhvilloni biseda shitëse,profesionale dhe konsultuese

- Të kryeni detyrat administrative lidhur me ketë.

- Shitje te produkteve dhe shërbimeve ne lëmin e Biznesit

- Pranimi dhe përpunimi i ankesave të konsumatorëve

- Të zgjoni interesin për shërbimet dhe ofertatKërkesat:

- Fleksibilitet të lartë(orari i punës prej të hënës deri të premtën)

- Të flasësh rrjedhshëm gjuhën gjermane

- Njohuri të mira kompjuterike

- Aftësi për komunikim dhe të shprehuritMundësia juaj:

- Një punë emocionuese me perspektivë për të ardhshmen

- Mundësi per një punësim afatgjatë

- Fleksibilitet në orarin e punës

- Të ofrohet një trajnim i mirëfillt

- Mundësi te shumta zhvillimi

- Kushte të mira te punësimit-(Rroga bazë, Provizion + % e Klientav)

A ua ka zgju interesin ky vend? Me dëshir e presim CV-në tuaj.Vendi i Punës: Prishtinë & Tetovë

Ngarkesa e punës:100%

Fillon prej:1.9.2014

Afati: i përhershëmNdërmarrja:CC Globalcall SH.P.K

Rruga :Gustav Mayer 16

Vendi:PrishtinëPersoni kontaktues

E.Beqiri

Nr Kontaktues : 049/ 852-424 & 045/ 831-470 & 049/ 531-989
Informata rreth publikuesit
Elmaid
Prishtinë
049531989
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »