SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shofer dhe pune tjera/sherbime klienteve
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '14
Paga :
€200.00
ID e produktit :
45916
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkojme nje punonjes per pune transporti ne Prishtine.
Te jete i moshes 25-30 vjeqar. Kerkohet te jete njohes i mire i qytetit (rrugeve dhe lagjeve te Prishtines). Kompania jone kryen sherbime te pastrimit te tepihave dhe kauqave/divaneve. Per kontakt: 044/507-647 dhe 049/507-647.
Informata rreth publikuesit
Qazim
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »