SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
\'WFI\' L.L.CKërkojmë Call Agent/e që njohin gjuhën gjermane.-
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
9 Gusht '14
ID e produktit :
46121
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
'WFI' L.L.CKërkojmë Call Agent/e që njohin gjuhën gjermane.-Kualifikimet e kërkuara janë:

Të ketë aftësi komunikative

Të jetë fleksibil dhe i përpikt në orar dhe punë

Të jetë person energjikJu ofrojmë ambient të ngrohtë pune me standarde zvicerraneMe nje Pag prej 400 Euro Fix + ProvisionPërpikmëri të lartë në pagesaGjendemi në Lagjen Emshir Afer Fakultetit UBT ose FSKPër më shume Informata Lajmerohuni në Numrin:049-720-724
Informata rreth publikuesit
CallPoint
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »