SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ekonomiste, Juriste dhe Ingjiniere
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor '14
ID e produktit :
49566
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompania "Pe-Vla-Ku" Sh.p.k, me seli në Prishtinë

Shpall konkurs për:


1 Inxhiniere te Ndërtimtarisë - drejtimi kontrusktiv.

2 Ekonomiste

3 Juriste

Aftësitë / Kualifikimet:

· Inxhinierja duhet të jetë Inxhiniere e diplomuar Bachelor ose Master

· Shkathtësi organizative,

· Hulumtim të tregut,

· Iniciativa dhe Planifikimi,

· Shkathtësi të larta në përdorimin në Programet Perkatese;

- Njohja e gjuhës angleze

Të gjithë të interesuarit duhët të dërgojnë CV dhe Letër motivuese, në e-mail adresën elektronike: pevlaku.ks@gmail.com

Nr i tel: 049 412 383
Informata rreth publikuesit
"Pe-Vla-Ku" Shpk
Prishtinë
049 421 383
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »