SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Keshilltare e Shitjes-URGJENTISHT
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '15
ID e produktit :
50185
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Prodhuesi japonez i makinave “Mazda” me perfaqësin e saj në Prishtinë, kërkon një kandidate për poziten “Këshilltare e shitjes".
Kandidatet duhet të plotësojnë kriteret e mëposhtme:
Të ketë të mbaruar arsimin e lartë (eksperienca e mëparshme dhe referencat përbëjnë avantazh)
Të ketë njohuri mbi marketingun dhe shitjen
Të ketë njohuri të mira të programeve bazë kompjuterike
Të ketë njohuri të gjuhës angleze
Të ketë aftësi komunikimi dhe pune në grup
Të ketë patentë shoferi të tipit B
Kandidatët që i plotësojnë këto kritere, luten që të dërgojnë një CV me foto në email adresën: info@mazda-kosovo.com. Vetëm ato kandidate që plotësojn kriteret do të kontaktohen.

tel; 049/360-526
Albi Mall, Veternik
Prishtine
Informata rreth publikuesit
Agron
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »