SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vende pune per njohes te gjuhes gjermane..ofrojme pune me kushte te mire
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
24 Dhjetor '14
ID e produktit :
57142
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vende pune per persona qe njohin gjuhen gjermane..te cilet kane vullnet te punojne ne grup...menyra e punes kryhet duke telefonuar klientet dhe duke i njoftuar me produktet tona...pagesa fikse si dhe perqindje ne punen qe kryeni...
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
alban
045600199
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »