SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KOMPANIA: “ITALIAN CONSULTING” L.L.C Pozita: SekretareDetyrat
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
30 Prill '13
ID e produktit :
5800
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KOMPANIA: “ITALIAN CONSULTING” L.L.CPozita: SekretareDetyrat e punes: Perkthyese e gjuhes italiane dhe asistente ne drejtimin e zyres.Kushtet: Te njoh dhe te flase mire gjuhen italiane

Te njohe dhe te perdore mire sistemin e Microsoft Office

Te jete e disponueshme qe here pas here te punoj edhe me orar te zgjatur

Njohja e gjuhes angleze sjell avantazh ( por nuk eshte kusht)

Dokumentat e nevojshme: CV Standarde me foto dhe numer kontakti.

Kopje te certifikatava te kurseve te gjuhes italiane (nese keni, rendesi ka te kete njohuri te gjuhes italiane)

Referenca te punedhenesve te meparshem (nese keni)

Çfaredo lloj dokumenti tjeter qe e shihni te nevojshem per kete vend pune)

CV - pranohen deri me date 05.05.2013 ne HOTEL PRISHTINA,

adresa: rr. Vaso Pasha nr.20, 10000 Prishtinë – Kosovë,
Informata rreth publikuesit
Mihane
Prishtinë
044306861
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »