SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
EXPRES ENTRY
Orari :
1423387293.docx (17.7KB) - Shkarkoni
Kategoria :
Postuar :
19 Mars '15
ID e produktit :
58645
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Njoftojmë të gjithë klientët e interesuar që nga data: 01. 01. 2015 ka hyrë në fuqi sistemi më i ri i vizave për punësim, studime dhe migrim në Kanada, i quajtur EXPRES ENTRY. Me këtë rast iu ftojmë që të bëheni pjesë e këtij programi pasi që me këtë program do të pranohen mbi 280. 000 aplikantë nga e gjithë bota.
Kontakto:
045/ 442 690

045/ 442 691
Informata rreth publikuesit
Agjencioni turistik Promokos
Prizren
049 710 111
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »