SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Asistent i shitjes dhe marketingut
Orari :
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '15
ID e produktit :
66520
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompania: KosovaLive Media Group
Vendi: Prishtinë
Pozita: Asistent i shitjes dhe marketingut

Punon me Menaxherin e Marketingut në kontaktimin e klientëve potencialë për entitetin për menaxhimin e rrjeteve sociale SociaLive.

Funksionet themelore:

Më poshtë mund të shihni funksionet themelore që kërkohen për këtë punë, por kjo listë nuk i limiton detyrat të cilat mund t’u jipen. Menaxhmenti mund të caktojë apo largojë detyrat dhe përgjegjësitë në këtë punë sipas nevojës dhe në çfarëdo kohe.

Organizon procesin e hulumtimit dhe kontaktimit të klientëve potencialë për SociaLive. Kjo përfshin krijimin dhe mirëmbajtjen e vazhdueshme të databazës së klientëve potencialë dhe kontaktimin e tyre nëpërmjet kanaleve të ndryshme: email, rrjete sociale, telefon, vizita direkte te klientët potencialë, etj.
Tregon një sens të urgjencës – të monitoroj, t’i bëjë prioritet dhe të përgjigjet gati menjëherë në të gjitha kërkesat.
Mendon në mënyrë kreative dhe strategjike.

Kërkesat e Punës

Në fakultet apo të ketë Bachelor të mbaruar në Ekonomi/Marketing/Administrim Biznesi apo në ndonjë fushë të ngjashme.

Aftësi të shkëlqyeshme të komunikimit, në të shkruar dhe të folur.
Kuptim i mënyrës së funksionimit të Internetit dhe rrjeteve sociale dhe tregut të Kosovës në veçanti.
Kuptim i brendit SociaLive, produkteve dhe shërbimeve të tyre.
•Aftësi të përsosura në përkujdesje ndaj detajeve.
•Aftësi për të bërë multi-punë, në një ambient të shpejtë dhe shumë të stresuar dhe duke siguruar ndjekje të hollësishme të secilit projekt.
•Përvojë në gjenerimin e ideve dhe punimin nën mbikëqyrje minimale.
•Aftësi të forta në bashkëpunim dhe përvojë në punën ekipore.

-Kandidati/ja duhet të:

1. plotësojë këtë formular: docs.google.com/forms/d/166Ei5prhXzn5-IFyOoQLVGfUC3YNkVP3ieHdV2MudZY/edit 

2. dërgojë CV-në dhe letrën motivuese, diplomën dhe çfarëdo çertifikate tjetër relevante në marketing@kosovalive360.com

Nëse zgjedhet për fazën e dytë, kandidati/ja ftohet për intervistë.
Informata rreth publikuesit
KosovaLive
Prishtinë
038 248 276
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »