SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj frizere dhe grimere me pervoje pune. Vendi i punes në Prishtinë
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '15
ID e produktit :
67016
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj frizere dhe grimere me pervoje pune.\nVendi i punes në Prishtinë\n\nTë interesuarat te lajmerohen në tel.045545330\n
Informata rreth publikuesit
prn
Prishtinë
045545330
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »