SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkojm te punesojme arkitekt/e ose student/e arkitekture
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '15
ID e produktit :
70514
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkojm te punesojme arkitekt/e ose student-e arkitekture ne Kompanin Durmishi SHPK. Me orare te plote 08:00 – 17:00. I/e cili/a do te kete kontakt direkt me klientet, te jete e komunikueshme dhe e sjellsme ne cdo situate. Te interesuarat te dergojne CV me foto ose te prezantohen ne zyrat tona 9.00-17.00 nga e hena/premte.

Kandidatja duhet te ken patent shofer.
Aftesi menagjeriale
Nuk eshte i domosdoshem diplomimi

E-mail: info@durmishi-ks.com
Web: www.durmishi-ks.com 
Mob: +386 49 156 601
Adresa: Veternik, Prishtine 10000 Kosove
Informata rreth publikuesit
Durmishi SHPK
Prishtinë
044/049 693 333
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »