SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
agjent i/e shitjes
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
13 Mars '15
ID e produktit :
73757
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KONKURS
Salloni i Mobilieve “LESNA ing AF“ Prishtinë, me lokacion në magjistralën Prishtinë - Fushë Kosovë, shpall konkurs për pozitën:

1- Pozitë: 1 Agjent/e i/e shitjes, në sektorin e kuzhinave
Detyrat:
- Bën planifikimin, skicimin, dizajnimin, matjen në teren dhe shitjen e kuzhinave,
- Kujdeset për shërbimin ndaj konsumatorëve dhe porosive të pranuara,
- Organizon ambijentin e shitjes në sallon, mirëmban eksponatet në sallon,
- Kryen detyra tjera lidhur me kërkesat që bëhen nga menaxhmenti i kompanisë.
Kushtet:
- Të kë së paku 2 vite përvojë pune në shitje të kuzhinave,
- Përvoja e punës e në sektore të kuzhinave do të konsiderohet përparësi,
- Përparësi do të kenë kandidatët e drejtimit të arkitekturës,
- Të ketë aftësi të mira komunikimi dhe të ketë mvetësi të shkallës së lartë në punë,
- Njohja e gjuhës angleze dhe kroate do të konsiderohet përparësi,
- Njohja e punës me kompjuter dhe posedimi i patent shoferit të domosdoshme.

Të gjithë të interesuarit për këtë pozitë, CV-të e tyre, referencat e punës, përvojat mëparme një foto të aplikuesit, mund t’i dërgojn në e-mail adresën: konkurs.lesna@gmail.com ku edhe do t'i marrin aplikacionet. Të gjitha aplikacionet dhe dokumentet e kërkuara munden të dorëzohen edhe në Qendren Tregëtare “Lesna ing AF” në magjistralen Prishtinë-Fushë Kosovë nga ora 09:00 deri në 16:00.
Për informata shtesë mund të lajmroheni në nr. e tel. Tel/Fax: 038/540-183, 044/779-977, 044/992-299
Data e fundit për dorëzimin e dokumenteve është 19.03.2015 ora 16:00
Informata rreth publikuesit
lesna
Prishtinë
049440046
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »