SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KËRKOHEN 2 SHOFER
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '15
ID e produktit :
76205
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kërkohen 2 Shofer për Vozitjen e Kamionave në Relacione të gjata


-Te jete fleksibil ne orar,
-Te disponoj patente Klasi C1E,CE,
-Përparësi vozitesit me eksperienc pune,
-Preferohen kandidat nga Kosova,Shqiperia dhe Maqedonia

CV-ne mund ta dergoni në e-mail: leonora.g@europrinty.net
ose ne njerën ne pikat e Europrinty SH.P.K

Tel: 038-742-128 ose 049-556-000

Afati për aplikim: 31.03.2015


Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
Europrinty Group
Prishtinë
049 556 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »