SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj punetor per autolarje!!
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
16 Prill '15
ID e produktit :
76315
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Personi duhet te kete pervoje ne fushen perkatese dhe te kete patente shoferi.

Te interesuarit mund te lajmerohen ne telefon.
Informata rreth publikuesit
Arian
Prishtinë
+37744739960
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »