SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofroj pune per 1 team leiter dhe 3 puntor si Call agent ne prisht
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '15
ID e produktit :
77076
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj pune per 1 team leiter dhe 3 puntor si Call agent ne prishtin afer xhamis 4 llulla. Per mirmbajtjen e WEB faqeve te firmave ne Zvicerr. Gjuha gjermane obligative. Rroga 300fikse deri 400 plus provisione nr kontaktus 049336787 ose 044117024
Informata rreth publikuesit
samire.hashani
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »