SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Blejan Termina Per Krankenkasse ne CH mundi edhe nga shpija me punue
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik '17
ID e produktit :
77395
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Swiss Life Call Consulting

Ofert Punë ne Call Center per te gjithë te interesuarit per Punë

Kusht eshte njohja e Gjuhes Gjermane dhe Italjane

Paga bazë 450euro + Provizioni me mundesi perfitimi me shumë

Puna ka te bejë me caktimin e Terminave per Sigurime Shendetsore ne Zvicer

( Puno nga Shpija) (Ju duhet vetem ni PC dhe Internet krejt Shpenzimet tjera i Marrum na )
Te gjithë te interesuarit mund te lajmrohen ne numrat e Telefonit

045 540 653 dhe 049 808 694 Thirrjet i Mirëpresim nga Ora 09:00 der 21:00. Ju Faliminderit për Mirëkuptim
Informata rreth publikuesit
Swiss Life Call Consulting
Lipjan
045 540 653
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »