SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kërkoj 2 SALDUES me përvoj
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '15
ID e produktit :
79843
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kërkoj 2 SALDUES me përvoj pune
Të interesuarit të telefonojnë në këta numra
044/333/097 dhe 049/333/097
Informata rreth publikuesit
Urtim
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »