SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkojme frizere me pervoje pune ne sallonin e ondulimit Ola.Rret
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '15
ID e produktit :
82019
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkojme frizere me pervoje pune ne sallonin e ondulimit Ola.Rreth qmimit dhe gjithqkaje tjeter diskutojme.Na kontaktoni ne numrin 044497540 ose ejani na vizitoni ne Sallon .Gjindemi ne rrugen Haxhi Zeka,Prishtine.
Informata rreth publikuesit
Fatlum
Prishtinë
044497540
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »