SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pozita: Sektorist/e - tetë (8) pozita
Orari :
Orar të Plotë
1432909655.pdf (600.7KB) - Shkarkoni
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '15
ID e produktit :
85207
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pozita: Sektorist/e - tetë (8) pozita

Qytetet: Pejë - 2 (pozita)
Prizren – 1 (pozitë)
Ferizaj – 2 (pozita)
Gjilan – 2 (pozita)
Gjakov-1 (pozitë)
Përgjegjësitë dhe Detyrat:
• Organizon mallrat nëpër rafte.
• Monitorim afatin e skadimit të produkteve dhe raportimin tek mbikëqyrësi
• Zbaton aktivitetet të përgjithshme të shitjes së produkteve për të cilat është përgjegjës/e
• Kujdesit për shërbim të klientëve
• Dhe detyra tjera të përcaktuar nga punëdhënësi
• Orar fleksibil të punës

KUALIFIKIMET PROFESIONALE
• Shkollim i Mesëm
• Eksperiencë pune
• Shkathtësi në menaxhim të problemeve
• Aftësi të punës nën stres dhe afate kohore
• Njohuri të mira në procedurat e kujdesit ndaj klientit
• Aftësi ndërpersonale

Kandidatet e interesuar mund t’i dërgojnë CV-it e tyre në adresën elektronike : leonora.g@europrinty.net ose ne njerën në pikat e Europrinty SH.P.K
Tel: 049-505-710 ose 049-556-000

Konkursi mbetet i hapur deri me dt. 15.06.2015
Informata rreth publikuesit
Europrinty Group
Prishtinë
049 556 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »