SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Konkurs - Ligjeruese e gjuhes gjermane
Orari :
Internship
Kategoria :
Postuar :
4 Shkurt '16
ID e produktit :
86853
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kushtet:
- Ligjeruese e Gjuhës Gjermane
- Pervojë pune në mbajtjen e kurseve në grupe dhe në menyrë individuale
- Niveli i ligjerimit deri në A2

Kushtet/Kualifikimi:
Te jete e diplomuar ne Gjuhen Gjermane apo Absolvente
Orari jo i rregullt

Si të aplikoni:
Të interesuarat mund ti dergojn CV në ketë email: shkolla.miterfolg@gmail.com apo mund te kontaktoni ne kete numer te telefonit 049/196 793.

Vetem kandidatet që i plotsojnë kushtet do te thirren për Intervist.
Informata rreth publikuesit
Qendra e Kurseve
Prishtinë
049 196 793
Lagja Dardania, Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »