SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dizajner/e Grafik - katër (4) vend te lira pune
Orari :
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '15
ID e produktit :
87244
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pozita: Dizajner/e Grafik - katër (4) vend te lira pune

Qytetet: Prishtinë - 2
Tiranë - 2

Përgjegjësitë dhe Detyrat:
• Ndihmon për përgatitjen e materialeve të ndryshme;
• Paraqet në mënyrë ilustrative konceptet dhe dizajnet e materialeve të kërkuara;
• Dizajnimi i katalogëve, broshurave, fllajera, posterave, vizitkartave për nevoja të kompanisë;
• Të jetë kreativ/e për të prodhuar ide dhe koncepte të reja;
KUALIFIKIMET PROFESIONALE
• Kandidatët duhet të kenë diplomë universitare në fushën e dizajnit grafik
• Minimum 2 vite përvojë punë në dizajn grafik (e cila duhet të dëshmohet me materialet e hartuara nga kandidati/ja ;
• Njohuri të shkëlqyera të programeve kompjuterike Adobe Package (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Indesign,Adobe Acrobat Pro Extended, Corel Draw) ;
• Të jenë kreativ dhe inovativ;

Kandidatet e interesuar mund t’i dërgojnë CV-it e tyre në adresën elektronike : leonora.g@europrinty.net ose ne njerën në pikat e Europrinty SH.P.K
Tel: 049-505-710 ose 049-556-000


Konkursi mbetet i hapur deri me dt. 15.07.2015
Informata rreth publikuesit
Europrinty Group
Prishtinë
049 556 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »