SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shofer
Orari :
i Përkohshëm
Kategoria :
Postuar :
30 Korrik '15
ID e produktit :
93403
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
kerkoj pune si shofer me kategori b njohe tere teritorin e kosoves nje pjes te shipris dhe maqedonis
Informata rreth publikuesit
gezim
Prishtinë
045530635
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »