SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Praktikante
Orari :
Internship
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '15
ID e produktit :
93656
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkohet nje Praktikante ne IFJB Ria CAPITAL
( institucion financiar ) me mundesi punesimi.
Ju lutem dergoni cv dhe nje foto ne email.

Ju mirepresim
Informata rreth publikuesit
kushtrim-neziri
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »