SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PershkrimRadio Taxi GETI shpall konkurs per vende te lira punes
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '15
ID e produktit :
93785
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pershkrim

Radio Taxi GETI shpall konkurs per vende te lira punes per poziten Vozites

Te Drejten e aplikimit e ka te gjithe Shtetasit e Repulikes se Kosoves

Kandidati duhet ti plotesoj keto kritere :

Pozita vozites

Patent shofer ( minimumi 2 vite )

Te jete i kujdesshum ndaj klientit.

Te jet Korekt dhe i sjellshum ne pune

te mbaj higjiene e vete dhe te vetures qe vozite

Te interesuarit mund te lajmrohen ne Tel :049/260/790 ose ne selin tone me dokumentacion Patente shoferi dhe leternjoftim ..
Informata rreth publikuesit
radiotaxigeti
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »