SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Call Agent te gjuhes gjermane
Orari :
Gjysmë Orari
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht '15
ID e produktit :
95012
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Flisni gjuhen gjermane dhe nuk jeni banor i Prishtines apo jeni student dhe keni nevoj per pun dhe kohe te lire per studime.Ne ju ofrojm orar pune te pershtatshem ne dy nderrime.Paradite 09:00-14:30 pasdite 14:30-20:00. Bejm shitjen e ketyre produkteve:
1.Revista (Abo) ne Gjermani,Zvicerr dhe Austri.
2.Inkasso Service.
3.Reisebooklet,-udhetime per te gjitha stinat e vitit.

Per te interesuarit mund te kontaktojn ne tel 049/309-957 Viber dhe Whatsapp ose ne Facebook adresen: Liva Competence NTSH.
Gjindemi ne Prishtine-Ulpian perball Restaurantit Beni-Dona.
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »