SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Call Agent Shqip&Deutsch! 60€! për çdo termin te mbajtur!!
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
4 Shtator '15
Paga :
€60.00
ID e produktit :
96206
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
STOP! ! NDALO! premtimet e thata me paga fikse, Provizione të vogla dhe jo Serioze! ! NDALO! fitimin e menagjerave nga terminat dhe puna juaj! ! NDALO! DHE FILLO me CALLCOM MENJËHER! ! 60€! PER ÇDO TERMIN TË MBAJTUR! ! FILLO! Me pagën prej terminit të parë me 60€! për çdo termin te mbajtur! ! FILLO! puno për vetën! ! FILLO! punën nga lokali apo shtëpia juaj (paisjet do të ju ofrohen me marrveshje ose ne këmbim). ! FEEDBACKS DHE PAGESAT DIREKTE NGA ZVICRA NË E-MAIL DHE KONTON TUAJ!!! ! Për më shumë informata na kontaktoni: : Tel/Viber: +377 45 969 417 Skype: callcom.ks Mail: callcom.ks@gmail.comCALLCOM KS

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Call
Gjilan
045969417
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »