SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Euro-Arti puneson 3 vullkanizere
Orari :
Orar të Plotë
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator '16
ID e produktit :
99455
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SH.P.K Euro-Arti shpall konkurs
1.Kerkojm tre vullkanizera (gomister)me pervoje pune te cilet jane te afte te punojn nen presion.


Kushtet dhe paga sipas marreveshjes.
Per me shume informata na kontaktoni ne:

Tel:+381(0)38243111
Fax:+381(0)38243111
Mob:+37744495470
+37744317530

Email:info@euroarti.com
Web: www.euroarti.com 
Adresa: Ilir Konushevci 58
Prishtine
Informata rreth publikuesit
Art
Prishtinë
044495470
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »