SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Happy Hour në Sabaja Drs Beer House me 29.12.2013!!!
Lloji :
Zbritje
Kategoria :
Postuar :
29 Dhjetor '13
ID e produktit :
21105
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Happy Hour!!! Gjatë derbit Chelsea-Liverpool: prej orës 17-20 pini 2 birra dhe fitoni një falas! Ushqimi fantastik ju pret! Shihemi ne Sabaja Drs Beer House!
Informata rreth publikuesit
Sabaja Dr's Beer House
Prishtinë
049582000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »