SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsonite Çanta
Lloji :
Zbritje
Kategoria :
Postuar :
4 Qershor '14
Skadon :
-
ID e produktit :
33489
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zbritje deri 30% ne dyqanet e Samsonite ne Pallatin e Rinise dhe ne Albi Mall

Çmimi: 109€
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »