SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
€200
Në dispozicion 304 kupona
LOJË SHPËRBLYESE: Merr një kupon FALAS dhe FITO 2 karriga dhe 1 tavolinë | Nardi
Lloji :
L-500
Kategoria :
Postuar :
16 Prill '15
Skadon :
-
ID e produktit :
79479
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Merr një kupon dhe bëhu pjesë e garës për të fituar një tavolinë kopshti së bashku me 2 karriga, e sponsorizuar nga LightHouse Studio.
Fituesi do të mundë të bëjë përzgjedhjen e ngjyrave te karrigave dhe tavolinës
Çmimi i setit Nardi, në treg është 200 Eur, ndërsa që mund të bëhet i juaji vetëm me tërheqjen e një KUPONI.
Informata rreth publikuesit
LightHouse STUDIO
Prishtinë
049 310 100
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »