SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
0
Kyçuni
Regjistrohuni
Rrit kursimin e karburanteve 10-17%, | XMILE | 50ml
Çmimi :
€17.00
Sasia :
BLEJE TANI
Shtoje në Shportë
Kategoria :
Postuar :
16 Janar '15
ID e produktit :
46474
Përshkrimi :
XMILE | 50ml

Kushtet e përdorimit:

5 ml XMILE® per 50 Liter karburant
10 ml XMILE® per 100 Liter karburant
20 ml XMILE® per 200 Liter karburant
30 ml XMILE® per 300 Liter karburant
50 ml XMILE® per 500 Liter karburant

(Doza e xmile në lëndë djegëse në shkallën 1/10.000)
Pastron rezervuarët, gypat dhe injektorët e karburanteve.
Zvogëlon krijimin e oksidit të sulfurit
Shpërndarjen e llumit & ujit, përmirëson
lubrifikimin. Shpejton djegien dhe rrit efikasitetin termik
Zvogëlon fërkimin
Zvogëlon shpenzimin e vajit
Mirëmbajtje e reduktuar, depozitimet e karbonit

XMILE është katalizator i dëshmuar i karburanteve (lëndëve djegëse). Ai përmban enzime natyrore të cilat bashkëveprojnë me fosilet në përbërje të lëndëve djegëse (hidrokarburet e vajrave të lëndëve djegëse) duke ndihmuar në djegien më të mirë të karburanteve dhe zvogëlimin e lirimit të ndotësve të ajrit.
Ndikon në përmirësimin e punës, kursim dhe uljen e emetimit të gazrave të dëmshme duke përfshirë monoksidin e karbonit (CO), hidrokarburet (HC), oksidi i azotit (NOx), dioksidi i sulfurit (SO2) dhe tymi I zi.
Rrit kursimin e karburanteve 10-17%, varësisht nga cilesia e karburatit,
Zvogëlimi i grimcave – blozë/tym
Zvogëlim i emetimit të gazrave dhe aromave
Zvogëlon vibracionin e motorrit
Të gjitha dërgesat brenda Kosovës shpërndahen
përmes ALD Express brenda 48 orëve.
Informata rreth dyqanit
Xmile Kosova
Prishtinë
Abonohu tek ky shitës
Ky dyqan është i verifikuar

Mbrojtja e Blerësit

Rimbursim të Plotë nëse nuk e pranoni porosinë
Rimbursim të Plotë ose Ndërroni produktin i cili nuk përputhet me përshkrimin origjinalMë Shumë

Paguani Sigurtë

me kartë Debiti ose
kartë Krediti lëshuar nga cilado bankë në Kosovë Më Shumë
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
Bleni Online
kurseni Kohë dhe Para!
Zgjedhje të shumta duket filluar
nga veshmbathje, aksesorë, elektronikë etj.
Ose regjistrohuni me emailin tuaj
Regjistrohu
Jeni të regjistruar? Kyçuni
Duke klikuar "Regjistrohu", ju pranoni Kushtet e Përdorimit dhe Rregullat e Privatësisë.
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Produkti tjetër »